Xenopsychology: Deciphering The Minds of the Cosmos


Dr. Scott Flagg

„ Ksenopsühholoogia- Kosmose mõistuse dešifreerimine“

Eessõna

Kas universumis eksisteerib intelligentne elu?- on kõige sügavam küsimus, mida inimesed saavad küsida tundlike olenditena. Eneseteadlikkus ja võime imestada on eelduseks nii küsida. See on selline filosoofiline küsimus nagu „ ma mõtlen, järelikult olen olemas,“ mis on kaasasündinud intelligentsetele eluvormidele. Soov uurida elu võimalikkust.
Ainult küsimus, kas teadvus elab üle kehalise surma, omab samapalju kaalu, kui see, mis puudutab elu mõtet. Ja praktilisest seisukohast on see lihtsalt oluline küsimus.
Universum on kirjeldamatult suur. Tehke lihtsalt teadust…. Tehke matemaatiline tehe ja jõudke ilmselgele järeldusele, et universum peab kubisema elust. Piisavalt lihtne, kuid nende maaväliste olendite võimaliku psühholoogia kindlaksmääramine ja tulnukate meelte tajumis-, mõtlemis-, tunde- ja käitumisviiside üle mõtisklemine on hoopis teine asi, ja see on koht, kus dr Flagg on loonud raamatu- juhendi, kui soovite. See pole midagi muud kui murranguline.
Keerame veidi aega tagasi. Olen dr Flaggi tundnud 30 aastat. Kohtusime sarnase huvi tõttu paranormaalsete nähtuste vastu. Õppida ja teadmisi koguda ihkavate noortena oli meil sama mentor- parapsühholoog, kes rääkis meeleldi teooriatest ja võimalustest, mis seotud vaimude ja kummitustega, ning sellest, kas teadvus elab surma üle või mitte.
Meie seiklused algasid sellistes kohtades nagu St. Augustine, Florida, Savannah, Georgia, aga ka sellistes linnades nagu New Orleans ja St Francisville Lousianas. Olenemata sellest, kas seadsime üles 200-aastastesse hoonetesse kaameraid, arvuteid või erinevaid spektrihõiveseadmeid, õppisime ja kogesime põnevaid asju. Oli hetki, mil teadsime, et on juhtunud midagi täiesti ebatavalist. Ja pärast neid hetki tekkis tunde ja tunde põnev arutelu ja debatt, nagu inimesed kipuvad tegema, kui nad puutuvad kokku kogemustega, mida nad lihtsalt ei mõista. Ma imetlesin alati dr Flaggi tema tõe otsingutel. Hingelt tõeline teadlane ( juba enne doktorikraadi omandamist) oli ta alati skeptiline, kuid eluterve. Ta oli alati avatud kõikidele võimalustele ja tegi kõik, et koguda käegakatsutavaid tõendeid, mida saaks kasutada.
Kuna enamik meie vestlustest oli suunatud kummituslike kohtade olemusele ja inimteadvusele, ei rääkinud me kunagi liiga palju maavälisest elust ega inimeste kummalistest kogemustest seoses UFO-de, tulnukate inimröövide , aja kadumisega jne seotud jutte. 
Aeg-ajalt võimalik seos kahe vahel oli konseptsioon, et nii vaimud kui ka kaugelearenenud maavälised rassid eksisteerivad kõrgemal vibratsioonisagedusel või kõrgemal dimensioonitasandil. Alles siis, kui alustasin uurimistöödega oma dokumentaalfilmide jaoks, hakkasime rohkem rääkima UFO-nähtustest.
Üks isiklikest UFO-kohtumistest, mida dr Flagg selles raamatus meenutab, leidis aset Sebringis, Floridas. Ma seisin seal, otse tema kõrval, kui ta osutas taeva poole ja seal paljastus kolmenurkse kujuga lennumasin, mis lendas otse meie kohal: läikiv, uskumatult vaikne ja vaevu nähtav. Asjaolu, et see lendas otse üle suure UFO konverentsi asukoha, kus kohal oli rohkem kui mitu röövimist kogenud inimest, viitas sellele, et tegemist on enamaga kui lihtsalt kokkusattumus. Kummalisel kombel oli see minu esimene kindel UFO-vaatlus, aga mitte dr Flaggile. Hiljem, samal õhtul hotellitoas rääkisime tunde sellest, mis see võis olla. Nagu alati, hoidsime selle praktilise ja objektiivse, tuues välja mitu võimalust: eksperimentaalsed sõjalennukid, tulnukate lennukid, pöördprojekteeritud sõjalennukid.
Dr Flagg mõistab ka seda, et see, mida me täna faktina teame, võib homme kergesti muutuda. Ta on avatud ja paindlik.
Mis toob mind tagasi selle uskumatu raamatu juurde. Olen lugenud palju UFO-teemalisi raamatuid ja teinud aastaid uurimistööd, luues samal ajal kolm täispikka dokumentaalfilmi UFO-de, tulnukate inimröövide, sellega seotud valitsuse/sõjaväe varjamise ja avalikustamise kohta. Olen intervjueerinud kümneid UFO-de ja tulnukate röövimse nähtuste tunnistajaid ning ka mitmeid endisi sõjaväelasi, kellest on saanud „ vilepuhujad“, kes lihtsalt ei suutnud enam oma saladuste hoidmist taluda. Olen näost-näkku rääkinud Vietnami veteraniga , kes osales operatsioonidel, kus ülesandeks alla kukkunud maaväliste sõidukite äratoomine ja nuttis , kui jutustas mulle nende allakukkumiskohtade ümber laiali puistatud tulnukate kehadest. Tõde on see, et osasid tundmatuid lendavaid objekte juhivad maavälised olendid, kes meie planeeti külastanud aastatuhandeid.
Asjaolu, et dr Flagg pühendus selle teema käsitlemisele nii ainulaadsel viisil, on andnud tulemuseks ühe värskendavama, kaasahaaravama ja olulisema selleteemalise raamatu, mis eales kirjutatud. Ksenopsühholoogia. Geniaalne. Arukate tulnukate eluvormide psühholoogia uurimine läbi selle objektiivi, mida meie teadus praegu dikeerib, ja läbi spekulatiivse „läätse“, mida meie teadus homme dikteerib.
Ja süstemaatiline, analüütiline ja praktiline viis, kuidas dr Flagg uurib tulnukate intelligentsust ja teadvust- bioloogiat, sotsioloogiat ja muid teadusi tugipunktidena kasutades, annab meile loetava ja lõbusa juhendi universumi olemuse mõistmiseks. See on lihtsalt sügav, ometi selgitatud nii, et see oleks täiesti arusaadav ja suurepärane.
Kõige tähtsam on see, et dr Flagg toob oma teooriad järjekindlalt tagasi UFO-nähtuste kogemusliku reaalsuse ja ahistavamate lähikohtumiste juurde, mida paljud inimesed on aastate jooksul pidanud taluma. Ta esitab tänapäevaste UFO-nähtuste ajaloo, mis algas vahetult pärast Teist maailmasõda, toob välja olulisemad UFO-ja lähikohtumiste juhtumid ning kasutab kultuuriliselt juurdunud tulnukate hallide anatoomilisi kirjeldusi, et püstitada hüpoteesi selle kohta, milliselt planeedilt nad pärinevad ja kuidas nad arenesid. Dr Flagg hõlmab ka kvalifitseerimissüsteemi, püüdes paremini mõista nende nähtuste olemust, ning ta ei kohku tagasi lisamast, kuidas USA valitsus ja mitmed välisriikide valitsused on silmapiiril vaikimisi olnud.
Seda raamatut lugedes väärtustage selle ainulaadset, kuid praktilist lähenemist meie universumi ja selle erinevate eluvormide omaksvõtmiseks. Hindan ka seda, mida dr Flagg on teinud, mis on mõistlik viis valmistuda vältimatuks- kontaktiks intelligentse maavälise eluga. Ta on sõna otseses mõtte loonud plaani mõtlemapanevale teoreetilisele väljale, mis kahtlemata muutub peavooluks, kui lõpuks avalikustamine toimub ja me oma galaktiliste naabritega silmitsi seisame.
Loodame, et nad on sõbralikud.


Jack Roth
13.märts 2024
KSENOPSÜHHOLOOGIA
Spekulatiivne ja teoreetiline valdkond, süveneb maaväliste olendite võimalikesse psühholoogiatesse, mõtiskledes lugematute viiside üle, kuidas võõrad meeled võivad tajuda, mõelda, tunda ja käituda. Ksenopsühholoogias on kesksel kohal võõraste kognitiivsete struktuuride ja protsesside potentsiaalse mitmekesisuse tunnistamine, mis võib erineva evolutsioonilise surve, keskkonnatingimuste ja bioloogiliste aluste tõttu olla sügavalt erinev inimese tunnetusest.

Selliseid mõisteid nagu tulnukate intelligentsus ja teadvus uuritakse avatusega mitte-antropotsentrilistele vaatenurkadele, pidades silmas olendeid, kellel ei pruugi olla tsentraliseeritud ajusid, kes võivad elada tohutult erinevates sensoorsetes maailmades või kellel võivad olla põhimõtteliselt erinevad teadlikkuse ja tundlikkuse vormid. Ksenopsühholoogia uurib ka maaväliste potentsiaalseid emotsionaalseid maastikke, uurides hüpoteetilisi emotsionaalseid kogemusi, väljendeid ja nende aluseks olevaid bioloogilisi ja neuroloogilisi aluseid, kui sellised alused on isegi olemas.

Kommunikatsioon on veel üks keskne mõiste, kus ksenopsühholoogia spekuleerib lugematute režiimide ja meediumite üle, mille kaudu tulnukad võivad edastada teavet, sealhulgas võimalusi, mis on väljaspool inimese arusaamist, näiteks mitmemõõtmeline või kvantkommunikatsioon. Lisaks annab võõraste sotsiaalsete ja kultuuriliste struktuuride uurimine ülevaate sellest, kuidas maavälised tsivilisatsioonid võivad end organiseerida, luua tähendusi ning arendada moraalseid ja eetilisi raamistikke.

Lõpuks maadleb ksenopsühholoogia sügavate eetiliste ja metodoloogiliste väljakutsetega, mis on omased potentsiaalselt tundlike olendite uurimisele ja nendega suhtlemisele, kelle mõistus, väärtused ja eksistents võivad olla meile põhimõtteliselt arusaamatud, mistõttu on vaja austuse, alandlikkuse ja pideva õppimise paradigmat meie püüdlustes mõista kosmose erinevaid intellekte.
A.V.